Máte záujem o kurz alebo školenie?

Zobraziť ponuku

Kto sme a čo robíme

BOZPOKOL s.r.o. je súkromná spoločnosť, ktorá sa stará o vašu bezpečnosť pri práci od roku 2015. Jej prvopočiatky vznikali už v roku 2000 , kedy sme fungovali a poskytovali služby ako SZČO. Zakladateľom bol môj otec Štefan Kolenčík, ktorý postupne zaúčal do problematiky bezpečnosti a požiarnej ochrany aj svojich rodinných príslušníkov. Do roku 2017 sme pôsobili ako čisto rodinná firma. Po čase sme však rozšírili svoje pôsobenie, a tak sme do nášho tímu prijali ďalších zamestnancov.

skolenie praca na streche

Vaša bezpečnosť – náš cieľ!

Naším cieľom je vaša bezpečnosť a tak pristupujeme aj k svojej práci. Podstatou je kvalitná príprava a preškolenie zamestnancov v oblasti BOZP.

Aby sme mohli poskytnúť čo najkvalitnejšie služby, sami sa v tejto oblasti vzdelávame na rôznych kurzoch, seminároch a školeniach.

  • Konateľ: Pavol Kolenčík

  • 0905 159 043

  • kolencik@bozpokol.sk

logo

Povedali o nás

Obec Oravská Polhora spolupracuje so spoločnosťou BOZPOKOL s.r.o. už dlhšie obdobie. Osobitne oceňujeme veľmi operatívne a vysoko odborné poradenské služby a zároveň praktický pohľad na riešenie problémov pri dodržiavaní noriem bezpečnosti práce. Svojim profesionálnym prístupom nám pomáhajú bezproblémovo zvládať plnenie náročných noriem, ktoré musíme dodržiavať ako samospráva, zamestnávateľ i zriaďovateľ.

ING. MICHAL STRNÁL • OBEC ORAVSKÁ POLHORA

“Spoločnosť BOZPOKOL s.r.o. sa nám už od nášho vzniku stará o všetky náležitosti, ktoré sú potrebné pre zamestnancov v oblasti BOZP, požiarnej ochrany, prvej pomoci atď. Školenia a príprava prebieha na vysokej úrovni, dokonca v čase pandémie si majitelia poradili s výučbou na diaľku, robili potrebné školenia , na to aby mohli aj naďalej školiť. Na našu žiadosť vždy promptne reagujú. Čo veľmi oceňujeme, keďže sa v tejto sfére moc nepohybujeme, ak vyjde nejaká novelizácia zákona, do niekoľkých dní máme pripravené podklady,  a to len na základe iniciatívy p. Kolenčíka a jeho manželky. Sme veľmi spokojní, pretože sa o nás a našich zamestnancov poctivo starajú. “

ZUZANA HOLUBČÍKOVÁ • OravaSK s. r. o.

Zaujali Vás naše služby?

Neváhajte nás nezáväzne kontaktovať

Prejsť na kontakt
Zavolať 0905 871 370